QL 36 Geciktirici Hap Eczane Fiyatı

Eczanelerde satılan geciktirici haplar listesinde yer alan QL 36 bilinen bir çok markadan daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Başlıca sebepleri arasında halkın alım gücünün azalmasından dolayı ilaç şirketlerinin kar marjlarının düşmesi örnek gösterilmektedir. Firmaların ekonomilerinin sekteye uğramasından dolayı Small Pharma ilaç a.ş tarafından yapılan çalışma neticesinde, eczanelerde satılan en iyi geciktirici hap QL 36’ya %60 indirim uygulanarak 129 TL’ye satılmasına karar verilmiştir. Bu süreçte Small Pharma ilaç a.ş kendi kar marjından ödün vererek eczanelerin gelirlerinin kesintiye uğramayacağını bildirmiştir.

2020 yılı itibariyle eczanelerde 30 tableti 323 TL’ye satılırken yapılan indirimler sonrasında QL 36 geciktirici hapı 129 TL’ye satın alabilirsiniz. Dilediğiniz tüm eczanelerden gönül rahatlığı ile temin edebileceğiniz bu ürünü alırken utanıp, sıkılan müşterilerimiz İnternet sitemizden de gizli kargo seçeneği sipariş verebilir. Aynı gün içerisinde resmi satıcı tarafından (İstanbul Ecza Deposu) ücretsiz kargo seçeneği ile gönderilmektedir.

QL 36 nedir, ne işe yarar?

Prematüre ejakülasyon ve erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Small Pharma ilaç a.ş tarafından İrlanda’dan ithal edilmektedir. Dünya genelinde 54 ülke tarafından etkisi klinik çalışmalar sonucunda test edilip FDA tarafından da onaylanmış bir üründür. Yalnızca cinsel birleşme öncesinde ılık suyla alınarak kullanılmaktadır. Oral yolla alındığı için QL 36 hapın etkili olabilmesi için cinsel uyarıların meydana gelmesi şarttır. Aksi takdirde QL 36 geciktirici hapın tesiri beklemek doğru olmaz.

QL 36 geciktirici ve sertleştirici hapı cinsel aktiviteden 1 saat önce alıp ön sevişme ile ilişkiye başladığınız %100 etkisini göstermektedir. Uyarılmanın meydana gelmesiyle beraber ilacın içerisinde ki Dapoksetin ve tadalafil ham maddesinin kana karışmasını sağlamaktadır. Böylelikle, cinsel ilişki boyunca erken boşalma sorununuz ortadan kalkarak 48 saate kadar ereksiyon problemi ile karşılaşmanız mümkün değildir.

QL 36 geciktirici hapın işe yaramadığı durumlarda size en yakın sağlık kuruluşuna müracaat etmeniz gerekir. Uzmanlar QL 36 hapın etkili olmaması için kronik bir hastalığınızın olmasını gerektiğini, aksi halde ilacın doğru kullanımı yapıldıysa %100 etki göstereceğinin garantisini vermektedirler.

QL 36 Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

Eczanelerde satılan Ql 36 geciktirici hapımızın detaylı kullanımı prospektüs içerisinde yer almaktadır. Burada dikkat etmeniz gerekenlerin başında ilacı nasıl kullanacağınız ve kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek komplikasyonları yönetmenizdir. Şimdi dilerseniz gelin, QL 36 geciktirici ve sertleştirici hapın nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgilere hep birlikte göz atalım.

QL 36 hapı kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar;

 • Yemekten en az 2 saat sonra, ilişkiden 1 saat önce bol su ile alınmalıdır.
 • QL 36 ile farklı bir TADALAFİL alınmamalıdır.
 • Tansiyon, şeker ve kalp gibi kronik rahatsızlığı bulunanlar mutlaka doktor kontrolü ile almalıdır.
 • Gün içerisinde 1 doz tabletten fazla alınmamalıdır. Yetersiz kalması durumunda lütfen eczacınıza danışınız.
 • Göğüs ve baş ağrıları esnasında kullanmamalıdır.
 • İleri derecede akciğer yetmezliği vb. hastalığınız var ise kullanılmalıdır.
 • Sildenafil ve vardenafil ile birlikte alınması sakıncalıdır.

Not: Yukarıda belirtmiş olduğum etkiler dışında komplikasyona sahipseniz lütfen satın almadan önce uzman müşteri temsilcilerimize bilgi vermeyi unutmayın.

QL 36 Hapın yan etkileri nelerdir?

QL 36 geciktirici hap, Sağlık bakanlığı onaylı geciktiriciler listesinde yer aldığı için herhangi bir yan etki veya sağlığa zararı bulunmamaktadır. Fakat ilacının kullanım talimatı dışına çıkıldığı takdirde her Tadalafil’de olduğu gibi bir takım yan etkiler görülebilir. Sağlık açısından kalıcı hasarlara neden olmasa bile gün içerisinde yaşantınızı etkileyecek düzeyde semptomlar gözlenmektedir. Halk arasında QL 36’nın yanlış kullanımı sonrası en sık rastlanan bazı yan etkiler şunlardır;

 • Baş ağrısı, eklem ağrısı
 • Burun tıkanıklığı
 • Gözde, yüzde kızarma
 • Ani tansiyon hareketleri
 • Midede yanma, batma ve ekşimelerin görülmesi
 • Halsizlik
 • İshal

gibi komplikasyonlar oldukça sık görülmektedir. Harici bir rahatsızlıkla karşılaştığınız durumda bulunduğu mevkide en yakın hastaneye başvurmanız sağlığınız açısında önemlidir.

Alkolle alınır mı?

Dapoksetin, Tadalafil, Vardenafil ve Sildenafil içeren ilaçların hiç bir alkol, alkol bazlı ürünler ile kullanılması yasaktır. Sağlık açısından son derece tehlike arz ettiği için kullanıldığı bireylerde takdirde kalp krizine kadar yol açmaktadır.

Her eczanede bulunur mu?

QL 36 tableti satın almak için anlaşmalı eczanelerimiz ile iletişime geçmeniz gerekir. Size en yakın QL 36 satan eczaneyi bulmak için canlı destek operatörümüzden yardım isteyiniz.

QL 36’yı devlet karşılıyor mu?

Özel reçeteli ilaç kategorisinde yer aldığı için SGK, Bağkur ve Emekliği Sandığı tarafından sosyal güvence kapsamında yer almamaktadır.

QL 36 Geciktirici Hap Eczane Fiyatı – 2021 | 2022 Yılı

Eczanelerde satılan en ucuz geciktirici hap QL 36’nın satış fiyatı 129 Türk lirasıdır. Muadil ilaçların liste fiyatlarını incelediğimizde 300 TL ve üzerinde rakamların yer aldığını görmekteyiz. Aslında Ql 36 tabletinde piyasaya sürüldüğü zaman ilk satış fiyatı 452 TL idi. Ürünü kullanıp da memnun kalan müşterilerin firmaya geri bildirimleri sonucunda talebin artmasıyla birlikte fiyatta indirime gidildi. İlk etap %28-29 oranında indirim sağlanıp fiyatın 323 TL’ye indirilmiştir. Eczanelerde yapılan bu QL 36 kampanyasının hızlı bir şekilde yayılması sonucunda beklentinin 3 katı kadar talep gerçekleşmiştir.

Halkın gözünde eczanelerde satılan QL 36 hap asgari ücretle çalışanlara mukayesen hala pahalı gelmekteydi. Adet hesaplaması yaptığımız zaman 323 TL’ye alınan ilacın içerisinden 30 adet QL 36 beyaz tablet çıkmaktaydı. Bu nedenle ilacın tanesi 10 lira 76 kuruşa tekabül ettiği için eczaneden alım gücünü bir hayli zorlamaya devam etmiştir.

Eczanelerden veya İnternet mağazalarından milyonlarca erkeğe QL 36 geciktirici hapı en ucuz fiyata ulaşabilmesi için Small Pharma ilaç anonim şirketi 01/11/2020 tarihinde QL 36 30 tablette yüzde 60 sale uygulamasını başlatarak sabit fiyat garantisini sağlamaktadır. Bu sayede KDV dahil olmak suretiyle QL 36 30 tablet geciktirici hapı 129 TL’ye satın alabilirsiniz. Dağıtıcı firma önümüzdeki bir yıl (2021 yılı) boyunca QL 36 tabletin eczane fiyatına herhangi bir zam uygulamasının yapılmayacağını bildirmiştir.

QL  36 Geciktirici Hap Kampanya Fiyatı; En Ucuz 129 TL!

Ecza depomuzdan yapacağınız alışverişlerinizde QL 36 marka geciktirici ve sertleştirici 30 kapsülü kapıda ödeme seçeneği ile 129 ₺’ye sahip olabilirsiniz. Güncel fiyat listemizde yer alan diğer geciktirici haplar hakkında bilgi almak ve kampanyalardan faydalanmak için canlı destek ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Online eczanemizden vereceğiniz geciktirici haplarımız gizli kargo ile gönderilmekte olup dışarıdan içeriği kesinlikle belli olmamaktadır. Bu sebeple sipariş verdiğiniz ürünü gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.

Faturanız QL 36 geciktirici hapın eczane fiyatı olan 129 TL üzerinden kesilmekte olup, Sağlık Bakanlığı onay belgesi de kutu içerisinde gönderilmektedir. Yaptığınız güvenli alışverişinizin sonrasında size verilen referans numarası ile tavsiye pazarlaması kapsamında %20 indirim kazabilirsiniz. Sizin tavsiyeniz ile gelen müşterilerimizin yaptığı alışveriş sonrasında tarafınıza indirim kodu gönderilmektedir. Bu kodu ile sitemizden alacağınız tüm ürünlerde kullanabilirsiniz.

Şimdi ise, QL 36 tableti 129 TL’ye sipariş vermek için formu QL36 Sipariş Formu’nu hemen doldurabilirsiniz. Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde iade hakkınızın bulunduğunu da unutmayınız. İstanbul ecza deposu olarak sağlıklı günler dileriz..

  QL 36 Sipariş Formu
  İlk yorum yapan olun

  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.